Plekid vastavalt kliendi joonisele

Katused ja hooned ei valmi ilma lisaplekkideta. Need on sama vajalikud, kui sukk ja saabas ning annavad katusele tervikliku ilme. Lisaplekkide vajadus sõltub Teie katuse kujust ning nende värvi- ja pinnakatete valik on sama, mis profiilplekil.

 

Lisaplekkidest pakume nii klassikalisi harja-, otsa-, liite- ja neeluplekke ning  räästaplekke. Samuti pakume kõiksuguseid korstnaplekke, vihmaveetorusid, renne ja akna-ukse plekke. 

 

Tänapäeval suudavad plekksepad väänata igasuguse kuju ja keerukusega plekke. 

 

Isegi kui Te nimekirjast ei leia seda, mida vajad, siis saada meile siiski päring, joonista võimalusel eskiis ning leiame kiire lahenduse!

 

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Erikujulised plekid
  Käsiplekitööd aknaplekid, parapetiplekid, luugid, sokliplekid, räästaplekid, mütsid jms Ristlõige: tellija joonise ja soovi alusel Max.pikkus: 4000mm ..
 • Harjaplekk (kumer)
  Harjaplekk on vajalik katuse harja katmiseks. Kumer harjaplekk Kasutusala: kõik katuseharjad Pikkus: 2100mm (kasulik 2000mm) Ristlõige: laius 330mm, kõrgus 85mm   Kumera harjapleki sirge ots * Kasutusala: horisontaalharja lõpetav detail * Värvivalik ..
 • Harjaplekk (sirge)
  Harjaplekk on vajalik katuse harja katmiseks. Sirge harjaplekk Kasutusala: kõik katuseharjad Pikkus: 2000mm Ristlõige: 150x150mm Värvivalik * ..
 • Kumera harjapleki Y-liide ja T-liide
  Y-liide* Kasutatakse kelpkatustel kald- ja horisontaalsete harjaplekkide liitmisel * Värvivalik   T-liide* Kasutatakse horisontaalharjaplekkide T-kujulistes liitmikes. * Värvivalik ..
 • Liiteplekk
  Liiteplekk on katuse serva ja seina kokkupuute kohas kasutatav lisaplekk. Kasutusala: katuse liitmised seintega (nt vintskappide seinte ja katusepinna sidumiseks, korstnaümbruste sidumiseks katusega) Pikkus: 2000mm Ristlõige: 100x150mm ..
 • Neeluplekid
  Neelupekid paigaldatakse enne profiilplekki ja nende peale paigaldatakse katuseplaadid.   Neelupõhjaplekk Kasutusala: neelukohad, profiilplekki alla Pikkus: 2000mm Ristlõige: 300x300mm   Neelukatteplekk Kasutusala: neelukohad, profiilpleki peale ..
 • Otsaplekk
  Otsapleki ülesanne on viimistleda katuse serva ja kaitsta katust niiskuse eest. Otsaplekid kinnitatakse otsaräästa lauale.  Kasutusala: viilude katmiseks Pikkus: 2000mm Ristlõige: 85x98 mm ..