Lisa- ja turvatarvikud

Väga tavaline küsimus kliendilt on, et palju minu katus maksma läheb, kui mul on 100m2?

See on kindlasti asjakohane küsimus, millest saame hoogsalt edasi mõtlema/küsima hakata…

Kas klient soovib ainult katusele plekkprofiili, kas talle on vaja ka aluskatet või see on juba varem paigas, kas on vaja lisaplekke, kruve … siis oleks nagu katus juba olemas.

Aga küsiks veel edasi, et kas on soovi paigaldada ka katusele katuse sild, mille peal korstnapühkija saaks turvaliselt liikuda ning sinna juurde katuse redel, seina redel, lumetõkked, vihmaveesüsteem …..?

 


Kindlasti ei ole rumalaid küsimus ning koos arutades leiame parima lahenduse nii, et kõik, mis katusele vaja oleks olemas!

 

 

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Aluskatted
  Aluskatteid toodetakse 2 põhitüüpi: - hingavad  ehk difuussed aluskatted. Aluskate koosneb mitmest kihist ning auru läbilaskvast membraanist, mis võimaldav aluskatet paigaldada otse sarikatele.  - mittehingavad aluskatted. Kasutatakse põhiliselt soojustatud katustel, kus soojust..
 • Katuse- ja seinaredelid
  Katuse- ja seinaredelid on mõeldud katuse turvaelementidena ning suurendab katuse eluiga. Katuse - ja seinaredelite paigaldamine  viib katuse hooldamisel tekkiva ohu ja riski miinimumini. Redeliraamide pikkused:  2700mm ; 3300mm ; 4200mm Seinaredeli jalgade samm: max 2..
 • Katusesillad
  Katusesillad paigutatakse katustele, et lihtustada katustel turvaliselt liikumist ning tagades juurdepääs korstendele, antennidele vms. Katusesillad koos kandurite ja osadega on kooskõlas EN 516 standardiga ning läbinud vastavad staatilised ja dünaamilised katsed. Katusesillad on sobilikud iga ..
 • Lumetõkked
  Lumetõkked kuuluvad katuste turvatoodete kategooriasse. Lumetõkked paigaldatakse põhiliselt: - katuse räästale kandeseina kohale - katuseakende kohale - pikkade viilude korral mitmes reas Lumetõkkeid on kasutusel põhiliselt kahte liiki: 1.  Torudega lumetõkked, mis on mõeldu..
 • Parandusvärvid, silikonid
  Parandusvärvid ​Kasutusala: paigaldus- või ekspluatatsioonivigastuste parandamiseks 400ml aerosoolid läikivatele pinnakatetele kogu RR värvikataloogi ulatuses 30ml pintseldatavad parandusvärvid mattpolüester pinnakattele* ..
 • Seinaredeli turvapuur
  Seinaredeli turvalisuse tagab turvapuur. Turvapuuride mõõdud:  mooduli pikkus 1200, läbimõõt 750mm Kasutusala: seinaredelid     ..